Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Radio PIK: Niepełnosprawnym ciągle trudno znaleźć pracę. Giełda ofert w Bydgoszczy

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami odbywała się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Zainteresowanie było bardzo duże, ale na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

Czytaj więcej...

RDC: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Domu Otwartym w Warszawie

Znajdź swoją ścieżkę zawodową i otwórz nowe możliwości! Już 30 stycznia br. W Domu Otwartym przy ul. Radzymińskiej 123 w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami. Organizatorem tego innowacyjnego spotkania jest Fundacja Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych Fazon we współpracy z Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Partnerem Strategicznym tego wydarzenia jest Dom Otwarty.

Czytaj więcej...

Razem z Tobą: Szukasz pracy? Przyjdź na Giełdę Pracy

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON organizuje na Uniwersytecie Gdańskim Giełdę Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej...

UKW: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami - Fundacja FAZON (2)

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza na drugą edycję Giełdy Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami, która odbędzie się już 25 stycznia 2024 r., w godzinach od 10:00 do 14:00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPiW) przy ul. Gdańskiej 5. 

Czytaj więcej...