Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Podsumowanie Giełdy pracy dla osób z niepełnosprawnościami w Bydgoszczy

20 pracodawców
100 ofert pracy
4 punkty konsultacyjne
Ponad 300 odwiedzających.

Czytaj więcej...

PFRON: Zapraszamy do Poznania na Giełdę Pracy dla osób z niepełnosprawnością

Przedstawiciele Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wezmą udział w Giełdzie Pracy dla osób z niepełnosprawnością organizowanej we współpracy z Fundacją Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON, Polską Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek, tj. 23 stycznia 2024 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu, przy ul. Słowackiego 8.

Czytaj więcej...

PFRON: Giełda Pracy dla OzN

Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się Giełda Pracy, którą zorganizowała Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON wraz
z Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (POPON). Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach Projektu „Katalizator Aktywności Zawodowej II”, dofinansowanego ze środków PFRON w ramach konkursu „Działamy razem”.

Czytaj więcej...

Bydgoszcz Nasze Miasto, Gazeta Pomorska, Exspress Bydgoski: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Bydgoszczy

W czwartek (25 stycznia) w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zorganizowano Giełdę Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami. Na to wydarzenie zaprosiły Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...