Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami – zgłoszenia pracodawców do jutra

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON we współpracy z Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON zapraszają serdecznie Pracodawców na BEZPŁATNĄ GIEŁDĘ PRACY DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI.

Czytaj więcej...

Łukasz Krasoń Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Stanowisko Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Sekretarza Stanu w MRPiPS objął Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, zaangażowany aktywista i działacz społeczny, ambasador osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin.

Czytaj więcej...

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszcz oraz fundator Fundacji Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza do udziału w Giełdzie Pracy skierowanej do osób z niepełnosprawnościami, która odbędzie się 25 stycznia 2024 r. w godz. 10:00 - 14:00. Miejsce: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ulica Gdańska 5, 85-005 Bydgoszcz.

Czytaj więcej...

Oferty zatrudnienia i porady ekspertów

25 stycznia (czwartek) odbędzie się w Bydgoszczy Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej...

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Rzeszowie – Sukces i Pozytywne Wrażenia

Cieszymy się ogromnie z udanego przebiegu ostatniej Giełdy Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami, która odbyła się niedawno. Wydarzenie to było znaczącym krokiem w kierunku integracji osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych punktów związanych z wydarzeniem.

Czytaj więcej...