Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Radio Katowice: Osoby niepełnosprawne na rynku pracy. Rozmowa dnia z Renatą Nastańską

 

"Pozostają bariery architektoniczne, ale znikają bariery w głowach, jesteśmy bardziej otwarci" — mówiła w Radiu Katowice Renata Nastańska z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: Radio Katowice: Osoby niepełnosprawne na rynku pracy. Rozmowa dnia z Renatą Nastańską

Europerspektywy: 18. konkurs LODOŁAMACZE 2023

W środę odbył się 18. Konkurs LODOŁAMACZE 2023, w którym nagrodzeni zostali pracodawcy zatrudniający osoby niepełnosprawne.

Czytaj więcej: Europerspektywy: 18. konkurs LODOŁAMACZE 2023

Radio Kielce: Znamy tegorocznych świętokrzyskich „Lodołamaczy”

Marian Zakrzewski, zastępca prezesa Polskiego Związku Niewidomych okręgu świętokrzyskiego, a zarazem prezes zarządu Koła Polskiego Związku Niewidomych w Kielcach został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Lodołamacze 2023”. Otrzymał statuetkę „Lodołamacza Specjalnego”. Z kolei Tomasz Brzoza, dziennikarz TVP3 Kielce został laureatem w kategorii „Dziennikarz bez barier”.

Czytaj więcej: Radio Kielce: Znamy tegorocznych świętokrzyskich „Lodołamaczy”

info.Katowice: Fundacja Transgresja z Katowic „Super Lodołamaczem”

W Teatrze Korez w Katowicach odbyła się Gala Regionalna dla województw Łódzkiego, Mazowieckiego, Śląskiego i Świętokrzyskiego, XVIII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2023, podczas której nagrodzono pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnościami, a także instytucje i  organizacje wrażliwe społecznie na niepełnosprawność. 

Czytaj więcej: info.Katowice: Fundacja Transgresja z Katowic „Super Lodołamaczem”

Siemianowice Śląskie: Pracodawcy wrażliwi społecznie zostali nagrodzeni

 

27 września 2023 r. w Teatrze Korez w Katowicach odbyła się gala finałowa regionalnego etapu konkursu Lodołamacze 2023. To już 18. edycja przedsięwzięcia, w którym wyróżniane są firmy, instytucje, organizacje oraz osoby działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Czytaj więcej: Siemianowice Śląskie: Pracodawcy wrażliwi społecznie zostali nagrodzeni