Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

TVP Warszawa: Na Zamku Królewskim w Warszawie przyznano "Lodołamacze"

Po raz osiemnasty przyznane zostały nagrody w konkursie Lodołamacze. "Ideą tego konkursu jest prezentowanie i wyróżnianie pracodawców, którzy odznaczają się większą wrażliwością społeczną, niż ogół naszego społeczeństwa" - powiedział prezes zarządu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Jan Zając.

Czytaj więcej: TVP Warszawa: Na Zamku Królewskim w Warszawie przyznano "Lodołamacze"

RPO: Lodołamacze 2023. Marcin Wiącek wręczył Lodołamacza Specjalnego Pawłowi Parusowi

12 października 2023 r. w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu Lodołamacze 2023. Jest to kampania na rzecz zatrudniania osób niepełnosprawnych, która propaguje ideę likwidacji barier przez przedsiębiorstwa, instytucje, osoby oraz wspiera aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu.

Czytaj więcej: RPO: Lodołamacze 2023. Marcin Wiącek wręczył Lodołamacza Specjalnego Pawłowi Parusowi

Polskie Radio 24.pl: Gala finałowa konkursu Lodołamacze. Znamy laureata

Po raz osiemnasty przyznane zostały nagrody w konkursie Lodołamacze. - Ideą tego konkursu jest prezentowanie i wyróżnianie pracodawców, którzy odznaczają się większą wrażliwością społeczną, niż ogół naszego społeczeństwa - powiedział prezes zarządu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Jan Zając.

Czytaj więcej: Polskie Radio 24.pl: Gala finałowa konkursu Lodołamacze. Znamy laureata

Polskie Radio Rzeszów: Dziś Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze

W Zamku Królewskim w Warszawie dziś Gala Finałowa XVIII Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2023.

Czytaj więcej: Polskie Radio Rzeszów: Dziś Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze