Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Wybory Prezydenta RP 2015 - informacje dla wyborców niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

 

w imieniu szefa Krajowego Biura Wyborczego przekazujemy Państwu Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej dotyczący głosowania przez osoby niepełnosprawne: https://youtu.be/BAA9juvB21k?list=PLAimbok-fB0qdFtxnOnnwWPXa1_RiiZCu

 

Komunikat ma formę spotu wideo i prezentuje podstawowe informacje istotne z punktu widzenia udziału osób niepełnosprawnych w majowych wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Będziemy zobowiązani, jeżeli zechcą Państwo zamieścić spot (lub przynajmniej link do Komunikatu) na swojej stronie internetowej.

 

Więcej szczegółów na temat ułatwień, z których mogą skorzystać wyborcy niepełnosprawni podczas wyborów, znajdą Państwo w informatorze, który jest załącznikiem do niniejszej wiadomości.

 

Prosimy korzystać z informatora w sposób, jaki uznają Państwo za najkorzystniejszy. Mogą go Państwo umieścić na swojej stronie internetowej, przesłać link do informatora osobom zainteresowanym albo wydrukować go i wręczać informator jako broszurę. Na końcu informatora znajdują się wzory wniosków i pism, które należy złożyć, aby skorzystać z części uprawnień.

 

Liczymy, że przesłane materiały spotkają się z Państwa życzliwym przyjęciem i ułatwią osobom niepełnosprawnym wzięcie udziału w wyborach Prezydenta RP.

 

Zobacz: Informacje dla wyborców niepełnosprawnych

 

Z wyrazami poważania,

Biuro Prasowe KBW