Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Kandydaci z niepełnosprawnością do pracy biurowej w Trójmieście

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kandydatów z naszej bazy osób z niepełnosprawnością, którzy są gotowi do podjęcia pracy biurowej na terenie Trójmiasta. Aktualnie poszukujemy odpowiednich ofert dla następujących osób:

  1. Pomoc apteczna - Pani posiada znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, umiejętność wykonywania leków recepturowych, towarowania apteki, kompletowania zamówień, tworzenia zestawień w Excel oraz przyjmowania dostaw. Pani szuka pracy na terenie Trójmiasta.
  2. Pomoc księgowego / Pracownik biurowy / Specjalista ds. celnych - Pan deklaruje wysoki poziom znajomości Excela oraz Subiekt GT, potrafi tworzyć deklaracje tranzytowe i posiada czynne prawo jazdy kat. B. Pan poszukuje pracy na terenie Trójmiasta.
  3. Kierowca kategorii B - Poszukuje pracy na terenie Trójmiasta, preferuje pracę bez dźwigania.
  4. Pracownik działu IT / Help desk - Poszukuje pracy na terenie Trójmiasta.

Zachęcamy Państwa do rozważenia możliwości zatrudnienia naszych kandydatów, którzy są zmotywowani i posiadają odpowiednie kwalifikacje do pracy biurowej. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt z naszym biurem w Gdańsku.

Kontakt:

  • Justyna Płocka: tel. 609 349 370
  • Natalia Radecka-Kitowska: tel. 513 123 177
  • Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będziemy wdzięczni za Państwa odpowiedź i możliwość współpracy.