Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Bydgoszcz Nasze Miasto, Gazeta Pomorska, Exspress Bydgoski: Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Bydgoszczy

W czwartek (25 stycznia) w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zorganizowano Giełdę Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami. Na to wydarzenie zaprosiły Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

 

Była to druga edycja giełdy pracy, skierowanej do osób z niepełnosprawnościami oraz do pracodawców, którzy zatrudniają osoby z niepełnosprawnościami.

Na miejscu obecni byli eksperci ds. zatrudnienia, którzy udzielali indywidualnych porad dotyczących doradztwa zawodowego i kreowania kariery.

- Na Giełdzie Pracy czekały oferty z różnych sektorów i branż, co pozwoli znaleźć pracę odpowiednią do zainteresowań i umiejętności. Miejsce, w którym odbyła się giełda, jest w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zapewniając komfort i wygodę uczestnikom - informują organizatorzy.

23 stycznia Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami organizowana przez FAZON odbyła się w Gdańsku i Poznaniu. Kolejne wydarzenie zaplanowano już 30 stycznia w Warszawie (Dom Otwarty, ul. Radzymińska 123). Więcej informacji na stronie FAZON, na profilu tej organizacji na Facebooku. a także na stronie Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych i profilu facebookowym.

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami w Bydgoszczy. Zobacz naszą fotorelację Zobacz galerię(11 zdjęć)

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami organizowana jest w ramach projektu „Katalizator Aktywizacji Zawodowej II”, dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu „Działamy Razem”.

Warto dodać, że 3 grudnia obchodzony był Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.

Giełda Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami odbyła się w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ulicy Gdańskiej 5 w godzinach od 10.00 do 14.00. Patronat medialny nad tym wydarzeniem miały "Express Bydgoski", "Gazeta Pomorska" i "Nasze Miasto Bydgoszcz".

autor: Paweł Kaniak
źródło: https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/