Strona fazon.pl wykorzystuje pliki cookies.

Ministerstwo Rozwoju: Fundusze Europejskie dostępne bez barier

Warszawa, 18 stycznia 2016 r.

 

Projekty unijne będą łatwiej osiągalne dla osób z niepełnosprawnościami. Ministerstwo Rozwoju zobowiązuje projektodawców do zagwarantowania dostępności architektonicznej i cyfrowej dla uczestników projektów z niepełnosprawnościami oraz dostępności wszystkich produktów powstających w projektach finansowanych z funduszy unijnych.

Czytaj więcej...

Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w Polskim Radiu. Wywiad

Rynek pracy staje się coraz przyjaźniejszy dla pracowników, w tym dla osób niepełnosprawnych. Rośnie także liczba pracodawców bez uprzedzeń.

Czytaj więcej...

Zagraj w filmie, zostań gwiazdą!

Zostań bohaterem(ką) zwariowanej kampanii społecznej Fundacji Integracja, zmieniającej postawy wobec osób z niepełnosprawnościami! Poznaj tajniki pracy na planie z profesjonalną ekipą i reżyserem, zarób 500 zł za jeden dzień niezwykłej przygody! Szukamy osób z niepełnosprawnością, dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru.

Czytaj więcej...

Zainteresowanie pracodawców giełdą pracy w Warszawie

W dniu wczorajszym 10 grudnia 2015 odbyła się Giełda Pracy, zorganizowana przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Mazowiecki Instytut Kultury. Wydarzenie skierowane było do wszystkich osób niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia w województwie mazowieckim.

Czytaj więcej...